Aďa Pročková

Certifikovaná inštruktorka jogy I., II., III. kvalifikačného stupňa.

Aďa Pročková

spoluzakladateľkou akreditovanej jogovej školy Yoga Vidya.

Joga

Certifikovaná inštruktorka jogy I., II., III. kvalifikačného stupňa, joge sa aktívne venuje od r. 2005. Ukončila ročné štúdium Jogovej filozofie a etiky na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a v súčasnosti sa venuje štúdiu Jogovej terapie na FTVŠ UK Praha.

Je dlhoročnou inštruktorkou v jogovom centre Yoga Vidyalaya Bratislava, kde viedla lekcie power jogy, hatha jogy, slow flow jogy. V súčasnosti sa venuje hlavne tradičnej joge a jogovej terapii. Vlastné životné skúsenosti ju priviedli k pochopeniu jogy ako účinného nástroja terapie pre ľudské telo i dušu. Rada pracuje s úplnými začiatočníkmi i pokročilými cvičencami. Jej lekcie sú vyhľadávané pre jej dôslednosť v uplatňovaní princípov zdravého pohybu v joge. Poznanie jogy šíri aj na strednom Slovensku.

V Haliči, kde má svoj druhý domov, vybudovala vlastné jogové centrum a má tu mnoho svojich žiakov a nasledovníkov. Pravidelne tu organizuje úspešné jogové podujatia, sústredenia a kurzy pre širokú verejnosť aj pre inštruktorov jogy. Ako spoluzakladateľka a lektorka jogovej školy Yoga Vidya organizuje v Bratislave a v Haliči akreditované vzdelávacie kurzy a podieľa sa na príprave a vzdelávaní budúcich inštruktorov jogy z celého Slovenska.