Jogové meno Maa Anandi,  jej bolo pridelené Swamim Dr. Om Anand – Guruji. Maa je matka alebo tvorca a Anandi je blaženosť – stav dokonalého šťastia. Maa Anandi je teda tvorca blaženosti.
Lásku k športu, tancu a pohybu naplno začala uskutočnovať v roku 1993 cez športový aerobik, ktorému sa venovala takmer 6 rokov a popri tom aj ako inštruktorka komerčného aerobiku vo fitnescentre. Všetko to vyústilo k otvoreniu vlastného aerobikového štúdia, v ktorom  si začala plniť svoje detské sny a robiť prácu, ktorá ju napĺňala láskou a šťastím.
 
Od roku 2008 pridala k svojmu tradičnému cvičeniu ďaľšie štýly cvičenia body and mind, ktoré sa od tej chvíle stali pre ňu viac ako cvičenie. Tanec, ktorý bol súčasťou cvičenia PORTDEBRAS ju napĺňal pocitmi šťastia. Yoga sa stala pre ňu filozofiou, umením a nástrojom na zlepšenie fyzickej a psychickej odolnosti. 
 
Ako certifikovaná inštruktorka v POWERJOGA AKADÉMII SLOVENSKO sa zapája a sama organizuje rôzne jogové podujatia. Spolupracuje s významnými a renomovanými učiteľmi jogy na Slovensku aj v zahraničí. Svoje vzdelanie a skúsenosti nadobudnuté dlhoročnou praxou ako aj na rôznych zahraničných ale aj tuzemských jogových pobytoch a workshopoch odovzdáva nielen svojim inštruktorom, ale aj stovkám cvičencov, s ktorými sa stretáva a ktorí denne navštevujú jej jogové  centrum v Nitre už 18 rokov. Adriana je súčasťou lektorského tímu vo vzdelávacom zariadení powerjoga akademie Slovensko, ktoré poskytuje  akreditované kurzy pre budúcich inštruktorov jogy. Momentálne svoje pôsobisko rozšírila aj do Bratislavy , kde vedie hodiny FLOW YOGY. 
Bez lásky k joge, bez oduševnenosti a vytrvalosti by  dnes nemohla patriť medzi vyhľadávaných inštruktorov a šíriteľov yogy nielen v Nitre, v Bratislave ale aj v širokom okolí. 
 
– teacher training Powerjoga Akademie Slovensko I.,II.,III. stupeň
– teacher training vinyasa flow powerjoga
– certifikat hatha yoga for fitness
– PortDeBras – Basic Level Sessions
– PortDeBras – Intermediate Level Sessions
– fitball diplom – fit lopty v rehabilitácii a fitness
– fitball diplom – Pilates on the ball
– reprezentantka SR v športovom aerobiku (1997 – 1999)
– 2. miesto na MS v športovom aerobiku v Los Angeles 1997